17321.
Beendet 380. Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Kiss József: Levelek hullása. Falus Elek szecessziós egészoldalas és szövegközti illusztrációival, könyvdÃszeivel és illusztrált elÅ‘zékével. A bekötési tábla Courtens festménye után készült. Bp., 1908, Singer és Wolfner, 1 t.+87+3 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, egy egészoldalas illusztráció hiányzik.