Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Kiss József: Levelek hullása. Falus Elek szecessziós egészoldalas és szövegközti illusztrációival, könyvdíszeivel és illusztrált előzékével. A bekötési tábla Courtens festménye után készült. Bp., 1908, Singer és Wolfner, 1 t.+87+3 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy egészoldalas illusztráció hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit