Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 633
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2237394
10333
379
Muzika S jelzéssel (Muzika Sándor?), feltehetően működött a XX. sz. elején: Csendélet vadkacsával. Olaj, karton. Sérült antik fa keretben, 23×35 cm 2244040
10334
379
Mühlbeck Károly (1869-1943): A bot. Tus, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 10x20,5 cm 2198411
10335
379
75000
2167179
10336
379
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Alakok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, lap széle sérült, litográfia ép, 41,5x59,5 cm
2075576
10337
379
Nyárády Gulyás Jenő (1920-1970): Gyümölcscsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 58×70 cm 2193123
10338
379
Nagy Barbara (1976-), 5 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben
2193140
10339
379
Nagy Barbara (1976-), 18 db mű: Arcképek, aktok. Szén, ceruza, papír, többségük jelzett, 29,5x21 és 54x38 cm közötti méretekben
2238762
10340
379
Nagy Gyula jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, 50×40 cm
2217348
10341
379
Nagy S Gabriella (1968): Karnevál. Szitanyomat. Jelzett. 34x23 cm
2228078
10342
379
Nemes Tibor (1955-): Őszi erdő. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm
2200801
10343
379
Nemes Tibor (1955-): Alföldi tanya. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész címkéjével 31,5×44 cm
2199523
10344
379
Németh András (1941-): Boldogasszony papucsa. Színes linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A., számozott (14/100), üvegezett keretben, 38x20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF