Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 633

Muzika S jelzéssel (Muzika Sándor?), feltehetően működött a XX. sz. elején: Csendélet vadkacsával. Olaj, karton. Sérült antik fa keretben, 23×35 cm
10333.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mühlbeck Károly (1869-1943): A bot. Tus, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 10x20,5 cm
10334.

Rufpreis:
5 000 HUF

10335.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Nagy Árpád "Pika" (1950-): Alakok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, lap széle sérült, litográfia ép, 41,5x59,5 cm
10336.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nyárády Gulyás Jenő (1920-1970): Gyümölcscsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 58×70 cm
10337.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Nagy Barbara (1976-), 5 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben
10338.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Barbara (1976-), 18 db mű: Arcképek, aktok. Szén, ceruza, papír, többségük jelzett, 29,5x21 és 54x38 cm közötti méretekben
10339.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy Gyula jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, 50×40 cm
10340.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nagy S Gabriella (1968): Karnevál. Szitanyomat. Jelzett. 34x23 cm
10341.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemes Tibor (1955-): Őszi erdő. Akvarell, papír, jelzett és datált (Nemes T 87). Üvegezett, sérült fa keretben, 33×46 cm
10342.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nemes Tibor (1955-): Alföldi tanya. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész címkéjével 31,5×44 cm
10343.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Németh András (1941-): Boldogasszony papucsa. Színes linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A., számozott (14/100), üvegezett keretben, 38x20,5 cm
10344.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF