Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 633

Kéri Imre (1945- ): Caravaggionál. Mezzotinto, merített papír, jelzett, számozott (19/20), üvegezett fa keretben, 20,5×24,5 cm
10237.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Tél. Aquatinta, rézkarc, papír, jelzett, számozott (V/XV), paszpartuban 38x53,5 cm
10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kis Jankó Bori (Gáspárné Molnár Borbála) (1876-1954): Mezőkövesdi matyó hímzésminták, 2 db, ceruza, papír, jelzett, 21×13,5 és 25×17 cm
10239.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Kiss Terézia (1928- ): Tárgyak üveglapú asztalon. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 29,5x49 cm
10240.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Terézia (1928- ): Virágok és gyümölcsök. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 39x30 cm
10241.

Rufpreis:
3 000 HUF

10242.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Klie jelzéssel. Házak. Akvarell, papír. 41x26 cm
10243.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kmetty jelzéssel: Edények. Ceruza, papír. 30x50 cm Üvegezett keretben
10244.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Koczor Sándor (1928-1982): "Tihany" porcelán terv, vegyes technika, papír, jelzett, 10×21 cm
10245.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kokas I. jelzéssel: Madarak. Olaj, farost. Fa keretben. 35x42,5 cm
10246.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Csíkós vágtázó lovakkal. Olaj, vászon, kis felületi sérüléssel, jelzett, díszes fa keretben, 60×80 cm
10247.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×39 cm
10248.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF