Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 633
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2240140
10237
379
Kéri Imre (1945- ): Caravaggionál. Mezzotinto, merített papír, jelzett, számozott (19/20), üvegezett fa keretben, 20,5×24,5 cm 2237966
10238
379
Kéri Imre (1945-): Tél. Aquatinta, rézkarc, papír, jelzett, számozott (V/XV), paszpartuban 38x53,5 cm 2244934
10239
379
Kis Jankó Bori (Gáspárné Molnár Borbála) (1876-1954): Mezőkövesdi matyó hímzésminták, 2 db, ceruza, papír, jelzett, 21×13,5 és 25×17 cm 2219061
10240
379
Kiss Terézia (1928- ): Tárgyak üveglapú asztalon. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 29,5x49 cm
2219026
10241
379
Kiss Terézia (1928- ): Virágok és gyümölcsök. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 39x30 cm
2124137
10242
379
9500
Kiss Tibor (1931-). Pécsi székesegyház a Séta-térrel. Olaj, vászon, jelzett és datált (1990), fa keretben, 40x50 cm 2218834
10243
379
3200
Klie jelzéssel. Házak. Akvarell, papír. 41x26 cm
2218840
10244
379
3200
Kmetty jelzéssel: Edények. Ceruza, papír. 30x50 cm Üvegezett keretben 2243861
10245
379
Koczor Sándor (1928-1982): "Tihany" porcelán terv, vegyes technika, papír, jelzett, 10×21 cm 2239442
10246
379
Kokas I. jelzéssel: Madarak. Olaj, farost. Fa keretben. 35x42,5 cm 2237881
10247
379
30000
Kolozsváry Kamilló (1936-2008): Csíkós vágtázó lovakkal. Olaj, vászon, kis felületi sérüléssel, jelzett, díszes fa keretben, 60×80 cm 1940914
10248
379
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Aratás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF