Olvashatatlan 1923 XII. 2 jelzéssel: Virágárus lány. Olaj, karton. Dís... https://www.darabanth.com/de/379-Fernauktion/379.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-1923-XII-2-jelzessel-Viragarus-lany-Olaj-karton-Diszes-historizalo-fa-ker~II2245734
2245734
10529
379
Beschreibung: Olvashatatlan 1923 XII. 2 jelzéssel: Virágárus lány. Olaj, karton. Díszes, historizáló fa keretben. 24,5x18,5 cm
: scanner