Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Dobozy Jenő (?-?): Napfényes utca. Olaj, vászon, jelzett és datált (Dobozy Jenő 924). Üvegezett, sérült régi fa keretben, 48×58 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner