Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Dr. Herkely Károly: A Veszprémvármegyei Múzeum néprajzi gyűjteménye. Publicationes Veszprémienses/Veszprémvármegyei Füzetek 6. Veszprém, 1941., Veszprémvármegyei Múzeum, 55+3 p. Kiadói papírkötés.
3 db magyarországi turisztikai könyv: Borsi Darázs József- Molnár Sándor: Somogyi séták. Kaposvár és környéke; hn., 1956, a Somogy megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + Koppány Tibor-Boksay György: Devecser-Ugod-Essegvár-Döbrönte. Balatonfüred, 1961, a Veszprém megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + Lipták Gábor-Huba László-Dr. Radnai Lóránt- Takács Kálmán- Dr. Zákonyi Ferenc: Várpalota. hn., 1956, Veszprém megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
Sándor Tibor (szerk.): Város és a mozi. Budapesti Negyed. IX. évf. 1. szám. 2001. tavasz. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
Dalmácia és a jugoszláv fürdők. Szerk.: Dr. Szabó István. Panoráma Utikönyvek XI. Budapest- Wien- Split. én., Panoráma. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel és két térkép melléklettel. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.