Horváth Zoltán György: Képek a középkori Itália magyar emléákeiből. Immagini di testimonianze ungheresi nell'Italia medievale. Bp., 2003., Masszi-Romanika. Magyar és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában II.kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Keresztek útján. Összeáll., fényképezte és a tipográfiát készítette: N. Horváth Erzsébet, Hangodi László. Tapolcai Évszázadok. I. Tapolca, 2003., Kölcsey Nyomda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés.
Háztörténetek. A dunántúli németek kulturális jellemzői. Szerk.: Márkusné Vörös Hajnalka- Mészáros Veronika. Veszprém, 2006, a Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Vegyes kemping tétel, 3 db. Dr. Szauer Richard: Camping Magyarországon. Bp., 1964, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + 2 db prospektus a magyar kempingekről: Camping Magyarország. Bp., 1985 és 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
Nagy Gergely Domonkos (szerk.), N. Dávid Ildikó (szerk.): Egy templom és közössége Zugligetben. Bp., 2017, Szent Család Plébánia. Megjelent 500 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Szigligeti história I. Szigliget hites története. Szerk.: Takács József- Szabó Tibor András- Balassa Dániel. Szigliget, az örök szerelem című sorozat második része. Szigliget, 2015, az Esterházy Pince Szigliget Kft. kiadása. Papírkötésben, a jobb felső sarok kissé gyűrött, de egyébként jó állapotban.