Porzellan

Zahl der Lose: 196

Goebel porcelán dísz. Harangozó angyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11275.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Goebel porcleán szív alakú dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan. 8,5 cm
11276.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Goebel angyalos gyertyatartó. Kézzel festett,  jelzett, hibátlan. 9 cm
11277.

Rufpreis:
8 000 HUF

Goebel angyalos karácsonyfadísz. Jelzett, hibátlan. 7 cm
11278.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goebel asztali gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm Gyertyával
11280.

Rufpreis:
5 000 HUF

kalocsai porcelán dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
11281.

Rufpreis:
3 000 HUF

11282.

Rufpreis:
12 000 HUF

Epiag porcelán csésze, matricás, jelzett, kopásokkal m: 4,5 cm + Nyugat-németországi porcelán kosárka, matricás, jelzett, apró kopásokkal m: 7 cm
11283.

Rufpreis:
800 HUF

Martinroda német porcelán ékszertartó dobozka fedéllel, jelzett, formaszámmal, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 5,5 cm + Kahla porcelán vázácska, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
11284.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincum cipőfűző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal m: 10,5 cm
11285.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

11286.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11287.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF