Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2194132
11275
375
Goebel porcelán dísz. Harangozó angyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 2194142
11276
375
Goebel porcleán szív alakú dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan. 8,5 cm
2194144
11277
375
2 db Goebel angyalos gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm
2194149
11278
375
Goebel angyalos karácsonyfadísz. Jelzett, hibátlan. 7 cm
2194109
11280
375
Goebel asztali gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm Gyertyával 2203565
11281
375
kalocsai porcelán dísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 2157574
11282
375
2178536
11283
375
Epiag porcelán csésze, matricás, jelzett, kopásokkal m: 4,5 cm + Nyugat-németországi porcelán kosárka, matricás, jelzett, apró kopásokkal m: 7 cm 2178137
11284
375
Martinroda német porcelán ékszertartó dobozka fedéllel, jelzett, formaszámmal, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 5,5 cm + Kahla porcelán vázácska, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
2180921
11285
375
500
Aquincum cipőfűző kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal m: 10,5 cm 2026866
11286
375
3400
2112289
11287
375
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF