Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2178553
11227
375
Hollóházi gyöngyházfényű porcelán hamutál, jelzett, apró kopásokkal 6x8,5 cm + 2 db gyöngyházfényes jelzetlen porcelán tálka, kopásokkal, d: 5,5 és 7 cm 2178504
11228
375
Hollóházi Várda-drink porcelán stampedli, 2 db, matricás, jelzett, apró kopással m: 4,5 cm 2201914
11229
375
Hollóházi porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
2199441
11230
375
4 db kis méretű porcelán figura, kopásnyomokkal, m: 2,5 és 3,5 cm közötti méretben
2200401
11231
375
Sitzendorf porcelán art deco hölgy, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm 2200405
11232
375
Karlsbad virágos porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 20 cm 2200430
11233
375
Porcelán virágos teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, kopásokkal, m: 16,5 cm 2195317
11234
375
6db Gránit tányér, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, kopásokkal, d: 21,5-24 cm közötti méretekben
2196332
11235
375
CDC porcelán lanton játszó hölgy, m: 16 cm 2202463
11236
375
Kalocsai porcelán virágmintás szalvétagyűrűk, 6 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 2,5x4,5 cm 2201673
11237
375
Satsuma váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal 20 cm
1872069
11238
375
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF