Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2200183
11263
375
Kronester Bavaria elsőáldozós csésze és alj, süteményes tányérral, jelzett, matricás, apró kopásokkal, m: 5,5 cm d: 14,5 cm, 19,5 cm 2200194
11264
375
Schumann Bavaria reggeliző készlet, 3 db csésze aljakkal, 3 db kistányér. Jelzett, matricás, apró kopásokkal, d: 14,5 cm, 19 cm, m: 6 cm 2196264
11265
375
Misa maci porcelán figura, olimpiai ötkarikás logóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2194136
11266
375
Hummel-Goebel disztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, tartóval d: 8 cm
2195084
11267
375
14000
Ens porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, kis koőssal 15 cm 2194997
11268
375
Tirschenreuth hagymamintás süteményes tányér 6 db d: 20 cm 2194995
11269
375
Tirschenreuth hagymamintás hiányos mokkás készlet, 6 csésze, 5 alj, egy cukordoboz összesen 12 db 2195061
11270
375
Roceram román porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 40 cm 2195059
11271
375
XX. sz eleje: Csehszlovák porcelán kiöntő, cukordoboz, nagy méretű tálca 46 cm. Matricás, jelzett, kopásokkal 2195056
11272
375
Copeland angol porcelán mokkás csésze, aljjal + tányér Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 2195054
11273
375
Kopott jelzéssel: antik cseh porcelán mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett. Kopásokkal 2194151
11274
375
Goebel angyalos figura dísz. Jelzett, hibátlan. 6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF