Porzellan

Zahl der Lose: 196

Kronester Bavaria elsőáldozós csésze és alj, süteményes tányérral, jelzett, matricás, apró kopásokkal, m: 5,5 cm d: 14,5 cm, 19,5 cm
11263.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Schumann Bavaria reggeliző készlet, 3 db csésze aljakkal, 3 db kistányér. Jelzett, matricás, apró kopásokkal, d: 14,5 cm, 19 cm, m: 6 cm
11264.

Rufpreis:
4 000 HUF

Misa maci porcelán figura, olimpiai ötkarikás logóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11265.

Rufpreis:
800 HUF
10

Hummel-Goebel disztányér. Matricás, jelzett, hibátlan, tartóval d: 8 cm
11266.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ens porcelán madár figura. Kézzel festett, jelzett, kis koőssal 15 cm
11267.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Tirschenreuth hagymamintás süteményes tányér 6 db d: 20 cm
11268.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tirschenreuth hagymamintás hiányos mokkás készlet, 6 csésze, 5 alj, egy cukordoboz összesen 12 db
11269.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Roceram román porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 40 cm
11270.

Rufpreis:
5 000 HUF

XX. sz eleje: Csehszlovák porcelán kiöntő, cukordoboz, nagy méretű tálca 46 cm. Matricás, jelzett, kopásokkal
11271.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Copeland angol porcelán mokkás csésze, aljjal + tányér Kézzel festett, jelzett, kopásokkal
11272.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Kopott jelzéssel: antik cseh porcelán mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett. Kopásokkal
11273.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Goebel angyalos figura dísz. Jelzett, hibátlan. 6,5  cm
11274.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF