Roceram román porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 40 ... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500014/Roceram-roman-porcelan-lampa-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-40-cm~II2195061
2195061
11270
375
Beschreibung: Roceram román porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 40 cm
: kozár_edit