Flohmarkt Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2197354
11998
375
Flea Market
2197350
11999
375
Flea Market
Réz üst, m: 17,5 cm, d: 29,5 cm 2198080
375
Flea Market
Cipősdoboznyi bolha tétel, közte: karkötő, karóra, fakanál, körző, falidíszek, porcelán és üveg kispoharak, stb. 2198075
12001
375
Flea Market
Szecessziós lámpa, a test törött, repedezett, kopott, kis darab hiányzik belőle, m: 22 cm
2196779
12002
375
Flea Market
Nagy parafadugó tétel, nagyrészt Tokaji és Izraeli parafadugók. 2197101
12003
375
Flea Market
Antik birkanyíró olló, jelzett, rozsdás, h: 29 cm 2197107
12004
375
Flea Market
Régi páncélkazetta kulcs nélkül, kopottas állapotban, 12,5x12x20,5 cm 2197113
12005
375
Flea Market
Art deco cigarettás fa doboz, a bal alsó sarkánál sérült az intarzia 17x21,5x5 cm 2197134
12006
375
Flea Market
Faragott fa mángorló, hátulján jelzett: R.O. h: 58 cm 2197185
12007
375
Flea Market
Lakk ékszertartó doboz, kopottas állapotban, 21x12x12 cm
2197155
12008
375
Flea Market
Tűzveszély + Vigyázz! 380/220 V Életveszélyes! Zománc táblák, sérülésekkel, 24,5x39,5 cm, 10x16 cm 2198578
12009
375
Flea Market
Régi karácsonyfa díszek, nagyrészt fa, de van közte 4 db régi "csipesz gyertyatartó" és 4 db festett üvegdísz is, összesen, 20 cm, különféle méretben, változó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF