Flohmarkt

Zahl der Lose: 560

Vegyes régi gyógyszeres tétel, üvegcsék, fiolák, műanyag tartók és egy papírdobozka, 20 db + Régi Sidol és Bagarol üveg, összesen 22 db, változó állapotban, közte kopott, a Bagarol fém teteje rozsdás, a papírdobozka teteje sérült.
12010.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi súlykészlet, fa dobozban, hiányos, 13x7x2 cm
12011.

Rufpreis:
1 000 HUF

Senator cigarettapapír papírdoboz, és 3 db Diadal szivarkahüvely papírdoboz, közte sérült, foltos
12012.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

12013.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes fém tárgy tétel, sörnyitó, villa, emlékkanál, régi bicska, sütőforma, ...stb., régi, kopott fém dobozban, közte kopott, és rozsdás is.
12014.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Ásvány hamutál, jelzés nélkül, egészen apró lepattanással az alján, d: 12 cm
12015.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pipere készlet tokban, borotvával, ollóval, csipesszel, stb, 28x16 cm
12016.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db hímzett terítő, 10 db hímzett szalvétával 23x25,5 cm és 99x,89,5 cm közötti méretben
12017.

Rufpreis:
1 400 HUF

Carl Zeiss Jena távcső, tokban, 18x20
12018.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Lámpa alakú mécsestartó, gyöngyház díszítéssel, m: 15 cm
12019.

Rufpreis:
1 200 HUF

Retro Tünde rádió, sérült állapotban, eredeti tokjában, 9x16,5 cm
12020.

Rufpreis:
2 000 HUF

Retro Philips rádió órával, nem kipróbált, óra nem jár, 9x23 cm
12021.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF