Flohmarkt Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195851
12010
375
Flea Market
Vegyes régi gyógyszeres tétel, üvegcsék, fiolák, műanyag tartók és egy papírdobozka, 20 db + Régi Sidol és Bagarol üveg, összesen 22 db, változó állapotban, közte kopott, a Bagarol fém teteje rozsdás, a papírdobozka teteje sérült. 2195876
12011
375
Flea Market
Régi súlykészlet, fa dobozban, hiányos, 13x7x2 cm 2195998
12012
375
900
Flea Market
Senator cigarettapapír papírdoboz, és 3 db Diadal szivarkahüvely papírdoboz, közte sérült, foltos 2196013
12013
375
Flea Market
2196298
12014
375
Flea Market
Vegyes fém tárgy tétel, sörnyitó, villa, emlékkanál, régi bicska, sütőforma, ...stb., régi, kopott fém dobozban, közte kopott, és rozsdás is. 2196220
12015
375
Flea Market
Ásvány hamutál, jelzés nélkül, egészen apró lepattanással az alján, d: 12 cm
2198359
12016
375
Flea Market
Pipere készlet tokban, borotvával, ollóval, csipesszel, stb, 28x16 cm 2198328
12017
375
Flea Market
2 db hímzett terítő, 10 db hímzett szalvétával 23x25,5 cm és 99x,89,5 cm közötti méretben
2198357
12018
375
Flea Market
Carl Zeiss Jena távcső, tokban, 18x20 2198310
12019
375
Flea Market
Lámpa alakú mécsestartó, gyöngyház díszítéssel, m: 15 cm
2198370
12020
375
Flea Market
Retro Tünde rádió, sérült állapotban, eredeti tokjában, 9x16,5 cm 2198367
12021
375
Flea Market
Retro Philips rádió órával, nem kipróbált, óra nem jár, 9x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF