Flohmarkt

Zahl der Lose: 560

Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, apró kopásnyomokkal, 54x28 cm
12082.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 11 spulni Clark horgony cérna. Ujpesti cérnagyár
12083.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Hajoló lány. Rézlemez dombormű, fa hordozón, kopott, 50,5x27 cm
12084.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Utca. Rézlemez dombormű, fa hordozón, sérült, 27x50 cm
12085.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 2 db festett portré, 28x22 cm
12086.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fém pénzkazetta 2 db kulccsal, 7x12x18,5 cm
12087.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db régi hitelesített alumínium kimérő, 2 dl és 5dl, utóbbi alján jelzett (Zentai János Vecsés), kopott, m: 21,5 és 28 cm
12088.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi Berndorf fém kaspó, szecessziós florális motívumokkal plasztikusan díszített, kopott, alján jelzett, h: 7,5 cm, d. 13 cm
12089.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Amsterdam, Erven Lucas Bols gin kerámia palack (tartalommal?),  m: 12,5 cm
12090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Achát váza, talpán sérüléssel (repedéssel), h: 13 cm, d: 7,5 cm
12091.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lampart petróleumlámpa, állítható, eredeti üvegbúrával, fém testtel
12092.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Régi, fém vadászkürt. Hiányos. 48 cm
12093.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF