Flohmarkt Zahl der Lose: 560
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195141
12082
375
Flea Market
Jelzés nélkül: Lány rózsával. Rézlemez dombormű, farost hordozón, apró kopásnyomokkal, 54x28 cm 2120854
12083
375
Flea Market
cca 1930 11 spulni Clark horgony cérna. Ujpesti cérnagyár 2195132
12084
375
Flea Market
Jelzés nélkül: Hajoló lány. Rézlemez dombormű, fa hordozón, kopott, 50,5x27 cm 2195137
12085
375
Flea Market
Jelzés nélkül: Utca. Rézlemez dombormű, fa hordozón, sérült, 27x50 cm 2204965
12086
375
Flea Market
cca 1890 2 db festett portré, 28x22 cm 2196320
12087
375
Flea Market
Fém pénzkazetta 2 db kulccsal, 7x12x18,5 cm 2200001
12088
375
Flea Market
2 db régi hitelesített alumínium kimérő, 2 dl és 5dl, utóbbi alján jelzett (Zentai János Vecsés), kopott, m: 21,5 és 28 cm 2200073
12089
375
Flea Market
Régi Berndorf fém kaspó, szecessziós florális motívumokkal plasztikusan díszített, kopott, alján jelzett, h: 7,5 cm, d. 13 cm 2200057
12090
375
Flea Market
cca 1900 Amsterdam, Erven Lucas Bols gin kerámia palack (tartalommal?), m: 12,5 cm
2200311
12091
375
Flea Market
Achát váza, talpán sérüléssel (repedéssel), h: 13 cm, d: 7,5 cm
2199886
12092
375
3200
Flea Market
Lampart petróleumlámpa, állítható, eredeti üvegbúrával, fém testtel 2203755
12093
375
Flea Market
Régi, fém vadászkürt. Hiányos. 48 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF