Tétel

Katalognummer:

13521.
Beendet 375. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

1911-12 Turistaság és Alpinizmus. II. évf. 1911-12. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és sérült gerinccel, első néhány oldal kissé foltos.Tulajdonosi névbejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit