Tétel

Katalognummer:

13522.
Beendet 375. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

1911-12 Kultúra, később Művészház Kultúra irodalmi, művészeti, kritikai képes folyóirat. II. félév 12., 13-, 14. és 15. sz. III. félév 1. szám. Kiadói papírkötés, borító helyenként kissé sérült. Fekete-fehér képekkel illusztrált, többek közt Tornyai János festményeinek reprodukcióival. Sok érdekes írással, többek közt Kosztolányi Dezső versével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kh