Kovács Antal (?-?): Vágtató lovasszekér. Akvarell-tus, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kovacs-Antal-Vagtato-lovasszeker-Akvarell-tus-papir-jelzett-25x33-cm-sarkan-gyurC5~II2203707
2203707
10263
375
Beschreibung: Kovács Antal (?-?): Vágtató lovasszekér. Akvarell-tus, papír, jelzett, 25x33 cm (sarkán gyűrődéssel)
: kozár_edit