Kórusz József (1927-2010): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, paszpa... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Korusz-Jozsef-1927-2010-Dunakanyar-Rezkarc-papir-jelzett-paszpartuban-24-5x29-cm~II2195067
2195067
10252
375
Beschreibung: Kórusz József (1927-2010): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 24,5x29 cm
: kozár_edit