Dr. D(avid) Holde: Untersuchung der Kohlenwasserstofföle und Fette sowie der ihnen verwandten Stoffe. Berlin, 1913., Julius Springer, XVI+596+4 p.+ 3 (kihajtható táblák.) Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, egy-két foltos lappal, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, "K.u.K. Pulverfabrik in Magyarovár Chemisches Hauptlaboratorium" bélyegzéssel.
A kémia és vívmányai I-II. köt. Szerk.: Erdey-Grúz Tibor. A természet világa sorozat V-VI. köt. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr sorozatkötésben, kopott gerinccel és borítóval, volt könyvtári példány.