17283.
Beendet 375. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. I-V. köt . (3 kötetben.) Értekezések a magyar orvostörténelem köréből. Bp., 1994-1995., HOGYF Editio. Reprint kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésekben. Számozott (1000/383.; 1000/0081., 1000/454.) példányok.