17284.
Beendet 375. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Kenyeres Balázs: Törvényszéki orvostan. II.-II. Köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára CV kötet. Bp., 1910-1911., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VII+508 p.+IV t., VII+530+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítókkal, a kötetek gerincén sérülésnyommal.