Bücher: Militaria Zahl der Lose: 42
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2201345
16637
375
Books: Military
Horváth Árpád, Kováts Zoltán: A haditechnika évezredei. Fekete-fehér fotókkal, rajzokkal illusztrálva. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval. 2203617
16638
375
Books: Military
Szécsi Ferenc: Addio Signora. Versek az olasz hadifogságból. Bp., 1923. Lampel. Aranyozott egészvászon kötésben.
2203615
16639
375
Books: Military
Jobbágy Károly: Vesszőfutás. Aláírt. Bp., 1990. Szerzői Kiadói papírkötés
2201776
16640
375
400
Books: Military
2181968
16641
375
Books: Military
Kónya Lajos: Hej, búra termett idő. Bp., 1956., Magvető. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány. A szerző által dedikált.
2200708
16642
375
Books: Military
Máthé Kálmán - Volossynovich Dezső: Magyar - ruszin nyelvkönyv és kisszótár a m. kir. honvédség és leventeoktatók részére. Szerk. - -. (Ungvár, 1941), Honvédelmi Minisztérium. 388 l. Fűzve, kiadó borítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF