Venesz József - Turós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Néhány lap javítva, kijár, oldalszéleik sérültek.