Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203481
17115
375
Books: Gastronomy and Gardening
Bácskai Vera-Nagy Lajos: Piackörzetek, piacközpontok és városok Magyarországon 1828-ban. Volt levéltári példány. Bp., 1984, Akadémia.
2202794
17116
375
Vécseyné Ticsénszky Marianna: Virág a házban és a ház körül. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötésben. 2194350
17117
375
Dr. Zimmermann Ágoston: A házinyúl. Természetrajza, tenyésztése és hasznosítása. Bp., 1927., Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott félvászon-kötés, a címlap kijár. 2196062
17118
375
dr. Tegze Miklósné: Sütőipari általános műveletek. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötésben.
2199825
17119
375
Venesz József - Turós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Néhány lap javítva, kijár, oldalszéleik sérültek. 2193458
17120
375
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás, a szép otthon, a jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet, 303+17 p. Későbbi egészvászon-kötésben
2194575
17121
375
Lukács-Novák-Nagy: Mesterszakácsok receptkönyve. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2176565
17122
375
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. A hatodik kiadás alapján készült reprint kiadás. 2203476
17123
375
Gyulai Éva: Szőlőbirtoklás Miskolcon a 16. században. Miskolc, 1995, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
2193546
17124
375
A must & bor kezelése. Reprint. Kisbér, 2000, Magánkiadás. Kartonált papírkötésben.
2194464
17125
375
2197952
17126
375
Dr. Veress László- Dr. Kakuk Tibor: Báránynevelés és -hízlalás. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés papír védőborítóban. A papír védőborító több helyen elszakadt, az oldalak jó állapotúak. Volt könyvtári példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF