https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 69

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Antal Károly (1909-) DN "Budapest Sport Egyesület" Br díjérem (59mm) T:2 kis ph.
1
30825.

Antal Károly (1909-) DN "Budapest Sport Egyesület" Br díjérem (59mm) T:2 kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arató Gyula (1889-1969) 1934. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva "FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG", restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált
1
30826.

Arató Gyula (1889-1969) 1934. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva "FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG", restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "MAGYAR SPORT ÉREM / A JÖVŐ NEMZEDÉKE A NEMZET JÖVŐJE" Br díjérem (61mm) T:1-
1
30827.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "MAGYAR SPORT ÉREM / A JÖVŐ NEMZEDÉKE A NEMZET JÖVŐJE" Br díjérem (61mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943" Br plakett (80x40mm) T:2
1
30828.

Arató Gyula (1898-1969) 1943. "Mátyás Király Sportév 1943" Br plakett (80x40mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arató Gyula (1889-1969) 1948. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 1942" egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva "Szamosi E. V. 1948. I." (50mm) T:1-,2 hátlapon patina
1
30829.

Arató Gyula (1889-1969) 1948. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 1942" egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva "Szamosi E. V. 1948. I." (50mm) T:1-,2 hátlapon patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" Br emlékérem (57mm) T:2- HP 1411
1
30830.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" Br emlékérem (57mm) T:2- HP 1411

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina
1
30831.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XII. Orsz. R.tiszti Tennisz V. 1936 Férfi E.V. I." jelzett Ag díjérem (43,39g/36,5mm) T:2 patina
1
30832.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XII. Orsz. R.tiszti Tennisz V. 1936 Férfi E.V. I." jelzett Ag díjérem (43,39g/36,5mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2-
1
30833.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" Br emlékérem (60mm) T:2- ph.
1
30834.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" Br emlékérem (60mm) T:2- ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1928-1941. "Magyar Evezős Szövetség" 2db klf sportérem, az Al verzió hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2
1
30835.

Berán Lajos (1882-1943) 1928-1941. "Magyar Evezős Szövetség" 2db klf sportérem, az Al verzió hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1937 "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS" valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina
1
30836.

Berán Lajos (1882-1943) 1937 "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS" valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés és "BN" beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse