Foto Zahl der Lose: 357
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2183572
11987
373
Photo
1965 Gink Károly (1922-2002): Torony, pecséttel jelzett fotó, 30,5×24 cm
2183562
11988
373
Photo
1965 Gink Károly (1922-2002): "Tegnap és ma" (Pesti várfal), pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 37,5×30 cm 1151635
11989
373
Photo
cca 1980 Gyarmati Lajos: Munka, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, kasírozva, egyik szélén sérülésekkel, 18x40 cm 2178067
11990
373
11000
Photo
1940 Madrid, Gyenes János (Juan Gyenes) (1912-1995) magyar származású, madridi fényképész és fotóművész hagyatékából, aláírt vintage fotó, 24x18 cm, képátadó mappa 32,5x25 cm
2178125
11991
373
Photo
cca 1960 Lányok a kémia szertárban, Harmath Istvánné budapesti fényképész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó, 23x17 cm, karton (sérült) 29,5x24 cm
2176832
11992
373
Photo
cca 1980 Inkey Alice filmfotós feliratozott felvétele, az Ideiglenes paradicsom c. film forgatásán, a képen André Dussolier filmszínész, 18x24 cm 2183640
11993
373
Photo
Klell Kálmán (1897-1980): Tiszta gyermekszemek, hátoldalon feliratozott fotóművészeti alkotás, 39×30 cm
2183616
11994
373
Photo
1930 Klell Kálmán (1897-1980): Szól a trombita, fotóművészeti alkotás, felületén törésnyom, 40×30 cm
2183612
11995
373
Photo
1930 Klell Kálmán (1897-1980): Fuvolázó kisfiú, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 30×40 cm
2116166
11996
373
Photo
Klell Kálmán (1897-1980): Öreg kapu, hátoldalon feliratozott fotóművészeti alkotás, hullámos, 30×39 cm
2183861
11997
373
Photo
Koffán Károly (1909-1985): Paraszt asszony motollával, hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 23,5×17 cm 2176993
11998
373
Photo
cca 1978 Koska György: Születés, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 18x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF