Foto Zahl der Lose: 357
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2178076
12011
373
Photo
cca 1939 Gyöngyös, Papp György feliratozott vintage fotója, 23,5x17 cm, karton (alul sérült) 31,5x24 cm 925776
12012
373
4200
Photo
cca 1920 Pécsi József (1889-1956): Polgári lakásbelső, pecséttel jelzett vintage fotó, 17x23 cm, karton (széle sérült) 25x33 cm
2178029
12013
373
Photo
cca 1960 Pethő Tibor (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából vintage fotó (Délutáni napozás), 24x14 cm, karton 34,5x24,5 cm
2178048
12014
373
Photo
cca 1932 Plohn József (1869-?) hódmezővásárhelyi fényképész műtermében készült vintage fotó, 17x23 cm, karton 24,8x32,8 cm 2178032
12015
373
Photo
cca 1910 Pobuda Alfréd (1876 - 1942) budapesti fotóriporter hagyatékából pecséttel jelzett vintage fotó, 11,5x15,5 cm, karton 22x28 cm
2176929
12016
373
Photo
cca 1981 Prunner László (1938-2014): A kerék, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 13x18 cm
2176991
12017
373
Photo
cca 1987 Regős Gábor: Eörsi István, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 23,5x18 cm 2183841
12018
373
Photo
Réti Pál (1918-1989): Ahogy a beteg látja, pecséttel jelzett, feliratozott fotóművészeti alkotás, sarkain kis hibák, 39×29 cm
2165932
12019
373
Photo
Székely Aladár (1870-1940): Férfiportré, fotó, kartonra ragasztva, aláírt, 15,5×11 cm 1288177
12020
373
Photo
cca 1974 Tamás József: Emlékkép, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm 2176994
12021
373
Photo
cca 1980 Tatár Tibor: Balett gyakorlat, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 16,5x23 cm 2176746
12022
373
Photo
cca 1936 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából vintage NEGATÍV (Kukoricacsövek), 6x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF