cca 1970 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, kasírozva, szélén kopásnyomok, 39,2x27,5 cm
cca 1971 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából (fotografikus akt ábrázolás), 39,8x27,5 cm
1975 Visegrád, Czeizing Lajos (1922-1985) fotóművész hátoldalon pecséttel jelzett, publikált fotója, szerepelt a Magyarország ma, 1975-ös fotókiállításon, 17,5×22,5 cm
cca 1974 Esztergomi városrész, Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, a szerző által feliratozva, kasírozva, 37,5x29,5 cm
cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Mezőgazdasági táj), 30x39,5 cm
cca 1976 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Szőlőtelep), 28x5x39 cm
1980 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Falu mákvirágokkal), 29,5x39,5 cm
cca 1979 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Motocross), 39,2x28 cm