https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 121

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.
1
15084.

Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jankovich B. Dénes (szerk.) Erdmann Gyula (szerk.) : Békéscsaba története I A kezdetektől 1848-ig. Békéscsaba 1991. 859p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Néhány beszakadással
1
15500.

Jankovich B. Dénes (szerk.) Erdmann Gyula (szerk.) : Békéscsaba története I A kezdetektől 1848-ig. Békéscsaba 1991. 859p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Néhány beszakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csörgedező források. Mezőkövesdi magánájtatosságok énekei. Szerk.: Mozer János. Gyűjtötték és közreadják: Mozer János és Török László kántor-karnagyok. Mezőkövesd, 2005, Pető-ny. Kiadói papírkötés.
1
15505.

Csörgedező források. Mezőkövesdi magánájtatosságok énekei. Szerk.: Mozer János. Gyűjtötték és közreadják: Mozer János és Török László kántor-karnagyok. Mezőkövesd, 2005, Pető-ny. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jurkovics János (szerk.:) Tószeg története. Tószeg, 2005, (Gravamen Studió.) Második, javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
1
15506.

Jurkovics János (szerk.:) Tószeg története. Tószeg, 2005, (Gravamen Studió.) Második, javított bővített kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
15512.

Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
1
15514.

Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Mezőkövesdről. Szerk.: Kápolnai István, Szlovák Sándor. Mezőkövesd, 1998, Mezőkövesd Város Önkormányzata,(Pető Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.
1
15521.

Tanulmányok Mezőkövesdről. Szerk.: Kápolnai István, Szlovák Sándor. Mezőkövesd, 1998, Mezőkövesd Város Önkormányzata,(Pető Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes útikönyv tétel, 6 db:   Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.  Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.  Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés.  Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.  Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban.   1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
1
15523.

Vegyes útikönyv tétel, 6 db: Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés. Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban. Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban. 1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15526.

Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 3 db:  Roisz Erzsébet: Pécs. Kalmár Lajos, Lábady István, Pesti András fotóival. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.   A pécsi székesegyház. Dr. Lévárdy Ferenc, Boros László és Kalász Gyula tanulmányaival. Csonka Károly fotóival. Pécs, 1991, Püspöki Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés.   Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15535.

Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 3 db: Roisz Erzsébet: Pécs. Kalmár Lajos, Lábady István, Pesti András fotóival. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. A pécsi székesegyház. Dr. Lévárdy Ferenc, Boros László és Kalász Gyula tanulmányaival. Csonka Károly fotóival. Pécs, 1991, Püspöki Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés. Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szemelvények elődeink életéből. Szarvas 1740-1960. Szerk.: Dr. Kutas Ferenc. Szarvasi Krónika Kiskönyvtára 16. Szarvas, 2011, Szarvasi Krónika. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 110 példányban.
1
15545.

Szemelvények elődeink életéből. Szarvas 1740-1960. Szerk.: Dr. Kutas Ferenc. Szarvasi Krónika Kiskönyvtára 16. Szarvas, 2011, Szarvasi Krónika. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 110 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garai Attila-John Palmer-Fráter Zoltán:Világjárók lexikona. Bp., 1998, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15547.

Garai Attila-John Palmer-Fráter Zoltán:Világjárók lexikona. Bp., 1998, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse