Jankovich B. Dénes (szerk.) Erdmann Gyula (szerk.) : Békéscsaba története I A kezdetektől 1848-ig. Békéscsaba 1991. 859p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Néhány beszakadással
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 3 db: Roisz Erzsébet: Pécs. Kalmár Lajos, Lábady István, Pesti András fotóival. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. A pécsi székesegyház. Dr. Lévárdy Ferenc, Boros László és Kalász Gyula tanulmányaival. Csonka Károly fotóival. Pécs, 1991, Püspöki Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés. Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.