https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 121

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csonka Károly-Sz. Koncz István: Ballada a városról. Bp.,1991, Interpress. Magyar, angol és német nyelven.  Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
15584.

Csonka Károly-Sz. Koncz István: Ballada a városról. Bp.,1991, Interpress. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.
1
15589.

Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I-II. rész. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. II. rész. 1722-1945. Hőgyész, 1990-1998, Nagyközségi Közös Tanács-Hőgyész Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 3000 és 2000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
1
15590.

Szabolcs-Szatmár megye fontosabb statisztikai adatai. 1964. Központi Statisztikai Hivatal Szabolcs-Szatmár Megyei Igazgatóság. Nyíregyháza, 1965, Statisztikai Kiadói Vállalat. Kiadói nylon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.
1
15592.

Csengey Gusztáv (1842-1925): A mocsarak királya. Eperjes,[1912], Eperjesi Széchényi-Kör Kiadása, Kósch Árpád Könyvnyomtató-Intézete. [Második kiadás.] Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, ex libris-szel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.
1
15594.

Tanulmányok Tolna megye történetéből III-IX.,XI. kötetek, összesen 8 db. Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1972-1987, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói műbőr-kötésben. A IX. kötet 1500, a XI. kötet 1000 példányban jelent meg. A többi kötet 2000 példányban jelentek meg.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kunszabó Ferenc: Bátor. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
1
15599.

Kunszabó Ferenc: Bátor. Bp.,1987,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.
1
15601.

Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kápolna története. Szerk.: Bán Péter. Kápolna, 2000, Magyar Millennium. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
1
15603.

Kápolna története. Szerk.: Bán Péter. Kápolna, 2000, Magyar Millennium. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15604.

Dr. Sipos Imre - Szalay János: Zics története. hn.,2003, Miklósi, (Budakeszi,Paletta Press-ny.), 282p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kormos László: Kunmadaras fejlődéstörténete termelőszövetkezeti községgé alakulásáig. Damjanich János Múzeum közleményei. Szolnok, 1967, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
15608.

Kormos László: Kunmadaras fejlődéstörténete termelőszövetkezeti községgé alakulásáig. Damjanich János Múzeum közleményei. Szolnok, 1967, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1999 Néprajzi Látóhatár. A Györffy István Néprajzi Egyesület folyóirata. VIII. évf. 1999. 1-4. szám. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte izgalmas délvidékről szóló írásokkal is.
1
15609.

1999 Néprajzi Látóhatár. A Györffy István Néprajzi Egyesület folyóirata. VIII. évf. 1999. 1-4. szám. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte izgalmas délvidékről szóló írásokkal is.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A mi falunk Nagyszentjános. Összeállította: Orbánné dr. Horváth Márta. Bp.,2013, Nagyszentjános Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15614.

A mi falunk Nagyszentjános. Összeállította: Orbánné dr. Horváth Márta. Bp.,2013, Nagyszentjános Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse