Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
Maria Antonia Sironi Diemberger: Tibet: A világ teteje múlt és jelen között. Fordította: Balogh Dániel. Bp.,1999, GABO. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Sven Hedin: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította: Zigány Árpád. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 554 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, az utolsó lapon hiánnyal, de a szöveget nem érinti, 6-10. oldal között 3 kijáró lappal.
1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.