Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 121

Dr. Juhász Árpád, Dr. Gál Éva: Budaer Bergland. Színes illusztrációkkal. Bp., é.n., Kunstverlag. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15024.

Rufpreis:
800 HUF

Deutsche Demokratische Republik. Leipzig, 1967, VEB F.A. Brockhaus. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
15025.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Barnabás, Rózsa Gyula: A Felvidék Pozsonytól Kassáig. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadó kartonált papírkötés, jó állapotban.
15026.

Rufpreis:
1 400 HUF

Marosi László: China. Nyíregyháza, 2008., Nyírségi Nyomda. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15027.

Rufpreis:
1 400 HUF

15028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rózsa György: tt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat": Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium. Bp., 2014. Pauker. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval.
15029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet kiadása. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Kissé laza fűzéssel.
15030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss József: Pécs és a Mecsek részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok 8. Budapest, 1926, Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó Rt., 88 p.+3 kihajtható melléklettel. (2 térkép, és 1 panoráma kép.) Kiadói kopottas papírkötésben.
15031.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete. II.-V. kötetek. Bp., [1936-1937], Franklin. Kissé kopott vászonkötésben, néhány nagyon kevés foltos lappal, V. kötet néhány kevés lapja kijár, III kötet kötése megtört és térképe hiányzik, II. kötet térképe ragasztott.
15032.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 7 db: Beke György: Magyar gondok Erdélyben, Bp, 1990, Magvető; Nagy Pál (szerk.): Erős várunk - kollégiumi emlékkönyv, Marosvásárhely, 1993, Custos kiadó; Botlik József: Erdély tíz tételben (1918-1940), Szombathely, 1988, szerzői kiadás; Bálint István János - Szabó T. Ádám (szerk.): Erdélyi református templomok és tornyok. Transylvania képeskönyvek. Reprint. Bp, 1989, Polygon Könyvkiadó.; Száraz György: Erdély múltjáról, jelenidőben. Bp, 1988, Magvető.; Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt.; Zakariás G. Sándor (szerk.): Az Erdélyi Férfiak Egyesületének évkönyve 1928-1933. Bp, 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói, enyhén kopottas papírkötésben, felvágatlan. A könyvek közül némelyik ajándékozói bejegyzéssel rendelkezik.
15033.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fucskár Ágnes - Fucskár József Attila: Erdély felejthetetlen barangolás Temesvártól Brassóig. H.n., 2017, Alexandra. Kiadói kartonált papír kötés, kiadói védőborítóban, szép állapotban.
15034.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sády Erzsébet (szerk.): Egyszer volt... Győr vármegye és Győr szabad királyi város 1848-1920. H.n., 2013, Editor 21 kiadó, 672 p. Kiadói kartonálásban.
15035.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF