Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 121

Lóczy Lajos: A bükkszéki ásványolaj feltárás és az Alföld Északi peremhegységeiben folyó kincstári geológiai kutatások. dr. Noszty Jenő geológusnak dedikált példány. Bp., 1937. Közl nyomda. Térképekkel. Foltos
15012.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

1928 Magyar Művészet IV. évf. 7. sz.: Soproni tematikus szám. Rengeteg képpel illusztrált. Érdekes írásokkal. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötésben.
15013.

Rufpreis:
2 000 HUF

Imrényi-Szabó Imre: Öreg udvarházak. Régi kuriák és parasztházak Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegyében. Bp.,(1944) , Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye Népművelési Bizottsága, Pallas nyomda, 5-172 p. A 13. oldaltól fekete-fehér fotó képanyag, képaláírásokkal. Kiadói papírkötésben,sérült gerinccel
15014.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Körmendi Géza: A tatai fazekasság története. [Tatabánya, 1964.], Komárom m. Tanács VB. Művelődési Osztálya- Népművelési Tanácsadó, 81+15 (illusztrációk)+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. A lektor, Kresz Mária (1919-1989) néprajzkutató, muzeológus névbejegyzésével és a hátsó borító belsején saját kezű jegyzeteivel.
15015.

Rufpreis:
1 800 HUF

Molnár Márton, Jakab Tibor: Kincsem-tó. A hatvani cukorgyári tavak madárvilága. Hatvan, 2020, Öko-Plan. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban
15016.

Rufpreis:
6 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben VIII. köt.: Az osztrák Tengermellék és Dalmácia. Bp., 1892., M. Kir. Államnyomda, XVI+732 p.+ 1 (színes képtábla.) Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel, kissé dohos.
15017.

Rufpreis:
3 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben X. köt.: Tirol és Voralberg. Bp., 1893., M. Kir. Államnyomda, XII+594 p.+ 1 (színes képtábla.) Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapélekkel, kissé dohos, az illusztráció kijár.
15018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Veress D. Csaba: A szegedi vár. Bp.,1986, Zrínyi. Kiadói nylon-kötés, papír védőborítóban, a szerző a szerkesztőjének írt dedikációjával.
15019.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erzsébetváros. Szerk.: Tímár Andor. Bp.,1970,Budapest Főváros VII. Kerületi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15020.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sebestyén Ádám: A bukovinai andrásfalvi székelyek élete és története Madéfalvától napjainkig. Szekszárd, 1972, Tolna Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
15021.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jánoska Antal: Újszász könyve. Zagyva-parti évszázadok. Újszász, 2017. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15022.

Rufpreis:
3 000 HUF

Víg Vilmosné (szerk.): Magyarország - 1965. Bp., 1965, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító nélkül. Volt könyvtári példány, laza kötéssel.
15023.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF