Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Cholnoky Jenő: A Föld és élete. II.-V. kötetek. Bp., [1936-1937], Franklin. Kissé kopott vászonkötésben, néhány nagyon kevés foltos lappal, V. kötet néhány kevés lapja kijár, III kötet kötése megtört és térképe hiányzik, II. kötet térképe ragasztott.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert