Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2056181
30414
372
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos 2157742
30415
372
Numismatik
2157739
30416
372
Numismatik
2157961
30417
372
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1991. Mindszenty bíboros emlékére készült aranyozott fém emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) T:1- 2118006
30418
372
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc
2088942
30419
372
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" Jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "334" (93,83g/0,925/50mm) T:1 kis patina
2173312
30420
372
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Kabay János a magyar morfingyártás megalapítója 1896-1936 / Alkaloida Vegyészeti Gyár alapítási év 1927" Br emlékérem díszdobozban (70mm) T:2
2172629
30421
372
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Kabay János a magyar morfingyártás megalapítója 1896-1936 / Alkaloida Vegyészeti Gyár alapítási év 1927" Br emlékérem (70mm) T:2
2173911
30422
372
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1981. "Medgyessy Ferenc születésének 100 éves évfordulójára 1981" kétoldalas, öntött Br emlékérem (67mm) T:2 ph. 2173531
30423
372
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Kodály Zoltán / A Kórusok Országos Tanácsának Kodály Zoltánné Emlékérme 1982" Br emlékérem (88mm) T:2 2104809
30424
372
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" Br emlékérem (70mm) T:1- 2104808
30425
372
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF