Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1984458
30462
372
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kutas László (1936-) 1988. "XXIV. Nyári Olimpia Szöul 1988" egyoldalas, öntött Br plakett (141mm) T:1-
2118446
30463
372
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Br csegely emlékérem (~32*~33mm) T:2 Adamo SG21
2157711
30464
372
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
2118027
30465
372
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem (31,17g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 2173231
30466
372
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN Br esküvői emlékérem (100mm) T:2 2096198
30467
372
Numismatik
Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 patina 2174944
30468
372
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (60mm) T:1- Hungary 1930. "Floral Budapest Floral Hungary Prize Medal" double-sided Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (60mm) C:AU 2158090
30469
372
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" a Budapesti Orvosegyesület kétoldalas, vert Br emlékérme (76,64g/56mm) T:1 / Hungary 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS" struck, double-sided Br commemorative medallion of the Medical Doctors Association of Budapest. Sign.: Walter Madarassy (76,64g/56mm) C:UNC HPII 1653.
2174940
30470
372
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:1- Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:AU HPII 1657. 2172562
30471
372
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2-,3 ph., ütésnyom Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:VF,F edge error, ding HPII 1657. 2172486
30472
372
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1972. "Richter Gedeon - Magyar Gyógyszerészeti Társaság" Br emlékérem, dísztokban (87mm) T:2 2172011
30473
372
4400
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" Ag emlékérem műanyag tokban (~31,28g/0.800/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF