https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 172

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:1-
1
30426.

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "Szívesen fogadják az aug. 10-16 egybegyült Magyar Orvosokat és Természet vizsgálókat / A testvérileg egyesült Sz. K. városok Kassa és Eperjes" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2-,3 ph. Hungary 1846. "The United Free Royal Cities of Kassa and Eperjes / Welcomes the Hungarian Physicians and Naturalists on 10-16th of August" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51mm) C:VF,F edge errors HP.: 285.
1
30427.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "Szívesen fogadják az aug. 10-16 egybegyült Magyar Orvosokat és Természet vizsgálókat / A testvérileg egyesült Sz. K. városok Kassa és Eperjes" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2-,3 ph. Hungary 1846. "The United Free Royal Cities of Kassa and Eperjes / Welcomes the Hungarian Physicians and Naturalists on 10-16th of August" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51mm) C:VF,F edge errors HP.: 285.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Búza Barna (1910-2010) 1975. "Szolnok 900 éves" kétoldalas Br érem (97,5mm) T:2 Hungary 1975. "Szolnok 900 years old" two-sided Br plaque. Sign.: Barna Búza (97,5mm) C:XF
1
30428.

Búza Barna (1910-2010) 1975. "Szolnok 900 éves" kétoldalas Br érem (97,5mm) T:2 Hungary 1975. "Szolnok 900 years old" two-sided Br plaque. Sign.: Barna Búza (97,5mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949" Br szögletes plakett eredeti tokban (65x93mm) T:2
1
30429.

Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949" Br szögletes plakett eredeti tokban (65x93mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján"  Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26
1
30430.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF)" alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU
1
30431.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF)" alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Kelényi Lászlóné" Br érem (69mm) T:2
1
30432.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Kelényi Lászlóné" Br érem (69mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
18
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1962. "Koszta / 1962" Br emlékérem (84mm) T:2
1
30433.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1962. "Koszta / 1962" Br emlékérem (84mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
11
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1963. "Minden lánc olyan erős, mint a benne lévő leggyengébb szem / Auer Miklós" Br szabadkőműves emlékérem (88mm) T:2
1
30434.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1963. "Minden lánc olyan erős, mint a benne lévő leggyengébb szem / Auer Miklós" Br szabadkőműves emlékérem (88mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. "Fery Antal grafikusművész" Br emlékplakett (112x145mm) T:2
1
30435.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. "Fery Antal grafikusművész" Br emlékplakett (112x145mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" Br plakett (68mm) T:2  HPII 714.
1
30436.

Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" Br plakett (68mm) T:2 HPII 714.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edvi Illés György (1911-) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület / Dr. Bartal Andornak szeretettel a hálás Pannonia 1950" Br plakett díszdobozban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2
1
30437.

Edvi Illés György (1911-) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület / Dr. Bartal Andornak szeretettel a hálás Pannonia 1950" Br plakett díszdobozban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse