https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 172
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2137221
30426
372
0
1200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2173671
30427
372
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "Szívesen fogadják az aug. 10-16 egybegyült Magyar Orvosokat és Természet vizsgálókat / A testvérileg egyesült Sz. K. városok Kassa és Eperjes" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2-,3 ph. Hungary 1846. "The United Free Royal Cities of Kassa and Eperjes / Welcomes the Hungarian Physicians and Naturalists on 10-16th of August" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (51mm) C:VF,F edge errors HP.: 285. 2172430
30428
372
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Búza Barna (1910-2010) 1975. "Szolnok 900 éves" kétoldalas Br érem (97,5mm) T:2 Hungary 1975. "Szolnok 900 years old" two-sided Br plaque. Sign.: Barna Búza (97,5mm) C:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2173307
30429
372
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949" Br szögletes plakett eredeti tokban (65x93mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2104759
30430
372
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26 2173012
30431
372
0
800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF)" alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU
Das Lot is nicht erreichbar
2172600
30432
372
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Kelényi Lászlóné" Br érem (69mm) T:2 2170592
30433
372
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1962. "Koszta / 1962" Br emlékérem (84mm) T:2 2172425
30434
372
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1963. "Minden lánc olyan erős, mint a benne lévő leggyengébb szem / Auer Miklós" Br szabadkőműves emlékérem (88mm) T:2 2158096
30435
372
0
20000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. "Fery Antal grafikusművész" Br emlékplakett (112x145mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2158177
30436
372
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" Br plakett (68mm) T:2 HPII 714.
Das Lot is nicht erreichbar
2173348
30437
372
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Edvi Illés György (1911-) 1942. "Pannonia 1917-1942 Bélyeg Egyesület / Dr. Bartal Andornak szeretettel a hálás Pannonia 1950" Br plakett díszdobozban. Szign.: Sz.I. - E.I.Gy. (71x111mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse