Flohmarkt

Zahl der Lose: 493

Orosz ortodox fali kép, 23×19 cm
11585.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Pálmafa plasztikus ezüstszínű dísztárgy keretben, tükörre applikálva, falra akasztható, sérült dobozában, 28x23 cm
11586.

Rufpreis:
2 000 HUF

11587.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Régi szivarkapapír doboz fedéllel, össz. 3 db (Diadal, Modiano, Senator) kopott, foltos, enyhén sérült állapotban, Modiano teteje firkált, tartalom nélkül, ca. 15x22x4 cm
11588.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi Dózsa fa szivaros doboz fedéllel, össz. 2 db, az egyiken Dózsa György illusztrált portréjával, Repcze János (1905-1985) grafikus munkája. Sérült állapotban, ca. 11x15x3,5 cm. Másikon Dózsa felirattal és címerrel, fedele nem nyílik, ca. 11x14x3 cm
11589.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1944-52 össz. 3 db szivarkás doboz és csomag: 1 db Virginia különleges szivarka, bontott csomag 10 db szivarkával.  1 db III. Magyar Békekongresszus 1952 felirattal, kisméretű papír doboz 4 db szivarkával. 1 db kartondoboz fedéllel, Magy. Kir. Dohányjövedék finom török szivarkadohány felirattal, sérült és firkált fedéllel, ca. 9x14x4 cm
11590.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 2 db fém szivarka és dohány doboz fedéllel: 1 db kiváló finom török pipadohány, címerrel és florális motívummal illusztrált, kopott,11,5x13,5x3 cm. 1 db Sphinx egyptomi szivarka, illusztrált, kopott, 12,5x14,5x3,5 cm
11591.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 2 db Dames egyptomi szivarka fém doboz fedéllel, illusztrált, címeres, egyik belsejében további illusztrációval papíron. Kopott, 9x12,5x4,5 cm
11592.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-40 2 db szivarka és dohány fém doboz fedéllel: 1 db Coronas szivarka, magyar koronával és országalmával illusztrált, enyhén kopott, 14x14,5x3,5 cm. 1 db Gentry rövid pipába való dohány, illusztrált, magyar címeres, kopott, 7,5x10,5x3,5 cm
11593.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-40 2 db szivarka és dohány fém doboz fedéllel: 1 db Cleopatra egyiptomi szivarka illusztrált, magyar címeres, enyhén kopott, 11x14x3,5 cm. 1 db Gentry rövid pipába való dohány, illusztrált, magyar címeres, kopott, 7,5x10,5x3,5 cm
11595.

Rufpreis:
2 000 HUF

Facit mechanikus asztali számológép
11596.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Festett fa fűszertartó polc, kopásokkal, 30×25 cm
11597.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF