Flohmarkt Zahl der Lose: 493
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2137008
11560
372
Flea Market
Sakk és malom készlet átlátszó műanyag táskában. 18x24 cm
2160198
11561
372
Flea Market
3 db feketére festett és lakkozott fa tárgy: váza, m: 25. Pohár. m: 7,5 cm. Doboz fedéllel, 6,5x10x10 cm. Mindegyik apró kopásnyomokkal. 2160175
11562
372
Flea Market
2109872
11563
372
Flea Market
Lovas ón fali tál, d: 22 cm
2018916
11564
372
Flea Market
Osztrák régi festett fa tál, kopott, d:20 cm
2025742
11565
372
Flea Market
Alumínium - üveg gyertyatartó, 3 gyertyának, h: 20,5 cm
2056176
11566
372
Flea Market
Fémes csillogású púderszínű üveg gyertyatartó, sérült, m: 9,5 cm
2092406
11567
372
Flea Market
Csiszolt ásvány váza, m: 15 cm
2159924
11568
372
Flea Market
Össz. 5 db klf. gyertyatartó: 2 db porcelán, egyik Rosenthal studio-line, form: polygon, design: Tapio Wirkkala, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Gemma porcelán, talpánál gyári hibával, jelzett, m: 8 cm. Partylyte kerámia, toboz formájú, kopásnyomokkal, m: 12 cm. Fa, fém betéttel, m: 17,5 cm + 1 db üveg, irizáló, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 8 cm
2160016
11569
372
Flea Market
Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm
1191068
11570
372
Flea Market
Kis narancssárga száraz virágkompozíció, m: 9 cm
2025714
11571
372
Flea Market
Tükör barna fa keretben, eredeti csomagolásában, tükör: 9,5×9,5 cm, keret: 25,5×25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF