Flohmarkt Zahl der Lose: 493
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2027485
11610
372
6500
Flea Market
Műbőr zsebóra tároló aktatáska, bársony belsőrésszel, 7x32x44 cm
1995365
11611
372
6500
Flea Market
Régi ronson asztali öngyújtó 9x7 cm
2058780
11612
372
Flea Market
Régi klarinét, kopott, hiányos, nem szól, h: 66 cm. 2058904
11613
372
Flea Market
Nagy modern matricagyűjtemény, 8 füzetbe rendezve, különféle témákkal. 2100164
11614
372
Flea Market
Ónix lámpa test réz szerelékekkel, apró hibákkal, bekötve, működik, bura nélkül, m: 46 cm 1718180
11615
372
Flea Market
3D hatású tájkép igényes kerettel 50x70 cm 1889791
11616
372
4800
Flea Market
Távol-keleti ékszertartó dobozka, fa, lakk, kézzel festett, tükörrel, fiókkal, kopásokkal, 8x15x12 cm
1897188
11617
372
600
Flea Market
Vegyes régi doboz tétel, 5 db, fém és papír, viseltes állapotban, különböző méretben
1898593
11618
372
14000
Flea Market
Régi Olympia írógép dobozában, 34×34cm
1392456
11619
372
600
Flea Market
cca 1970 Angol királyi lovas testőr, játékfigura, sérült, saját, sérült tokjában, m: 12 cm
2139025
11620
372
Flea Market
Régi rézborítású ékszeres doboz, benne bizsu nyakláncokkal, gyöngyökkel. 18x13x10 cm 2148846
11621
372
Flea Market
Fém és réz tárgy tétel, össz. 5 db: 3 db réz gyertyatartó, kopott, m: 6,5 és 10 cm között méretben. Klasszicista motívummal díszített fém kehely, sérült, m: 10 cm. Florális-figurális népies gravírozással díszített, ázsiai réz ivó pohár, enyhén deformálódott, m: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF