Foto Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2169101
12430
372
Photo
cca 1865 Giacomo Rossini (1792-1868) olasz zeneszerző, körülvágott, sérült fotórepró, 8×5,5 cm
2169922
12431
372
Photo
cca 1870 Miksa császár utolsó pillanata Mexikóban fénnyomat / Last moment of Emperor Max in Mexico. 9x6 cm 2138941
12432
372
Photo
cca 1865 Ferenc József (1830-1916) császár és király fiatalkori portréja, keményhátú fotó, 10×6 cm 2168199
12433
372
Photo
cca 1940 Karádi Katalin színésznőről készült 3 db vintage NEGATÍV, dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, 24x36 mm
2169244
12434
372
Photo
1979 Bp., Leonyid Iljics Brezsnyev (1906-1982) beszédet mond, feliratozott MTI sajtófotó, 13×17,5 cm
2172102
12435
372
Photo
Hitler képsorozat 7. fotó: Hitler szabadidejében. cca 1934-ben. 12x17cm 2169401
12436
372
Photo
cca 1915 Hajdu Ilona (1889-?) szoprán opera-énekesnő dedikált fotója, Goszleth István műterméből, kartonra kasírozva, felületén törésnyom, 19,5×11,5 cm 2175257
12437
372
Photo
Temesvári Andrea (1966-) teniszező, sajtófotó, 24,5×19,5 cm 2169915
12438
372
Photo
cca 1935 Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról készült fotó, Kaulich Rudolf műterméből, hátulján pecséttel jelzett, a fotó eleje és a hátulja feliratozva, Hóman Bálint kultuszminiszter is szerepel rajta, 18x23,5 cm + újságcikk Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról és a Pázmány Péter Tudományegyetem 300 éves fennállásának ünnepéről +Gajzágó László apjának, dr. Gajzágó Béla ítélőtáblai tanácselnöknek küldött képeslap Korfuról
2171477
12439
372
Photo
cca 1950-1960 Werkfotók különböző filmekből, rajtuk Mészáros Ági, Soós Imre és más színészekkel, 5 db, 23×30 cm
1626465
12440
372
Photo
cca 1910 Gerőffy Elisabeth táncosnő művészi fotója, Jelzett fotó Egy bécsi műteremből 16x23 cm kartonra ragasztva 2169644
12441
372
Photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF