Foto

Zahl der Lose: 332

cca 1865 Giacomo Rossini (1792-1868) olasz zeneszerző, körülvágott, sérült fotórepró, 8×5,5 cm
12430.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1870 Miksa császár utolsó pillanata Mexikóban fénnyomat / Last moment of Emperor Max in Mexico. 9x6 cm
12431.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1865 Ferenc József (1830-1916) császár és király fiatalkori portréja, keményhátú fotó, 10×6 cm
12432.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1940 Karádi Katalin színésznőről készült 3 db vintage NEGATÍV, dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, 24x36 mm
12433.

Rufpreis:
2 400 HUF

1979 Bp., Leonyid Iljics Brezsnyev (1906-1982) beszédet mond, feliratozott MTI sajtófotó, 13×17,5 cm
12434.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hitler képsorozat 7. fotó: Hitler szabadidejében. cca 1934-ben. 12x17cm
12435.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1915 Hajdu Ilona (1889-?) szoprán opera-énekesnő dedikált fotója, Goszleth István műterméből, kartonra kasírozva, felületén törésnyom, 19,5×11,5 cm
12436.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Temesvári Andrea (1966-) teniszező, sajtófotó, 24,5×19,5 cm
12437.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

cca 1935 Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról készült fotó, Kaulich Rudolf műterméből, hátulján pecséttel jelzett, a fotó eleje és a hátulja feliratozva, Hóman Bálint kultuszminiszter is szerepel rajta, 18x23,5 cm + újságcikk Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról és a Pázmány Péter Tudományegyetem 300 éves  fennállásának ünnepéről +Gajzágó László apjának, dr. Gajzágó Béla ítélőtáblai tanácselnöknek küldött képeslap Korfuról
12438.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1950-1960 Werkfotók különböző filmekből, rajtuk Mészáros Ági, Soós Imre és más színészekkel, 5 db, 23×30 cm
12439.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Gerőffy Elisabeth táncosnő művészi fotója, Jelzett fotó Egy bécsi műteremből 16x23 cm kartonra ragasztva
12440.

Rufpreis:
2 000 HUF

12441.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF