Szép leányok egy szál semmiben, 4 db vintage erotikus NEGATÍV (6x6 cm) + 1 db mai nagyítás, 10x15 cm (nincs kapcsolat a negatívok és a papírkép között)
1947 Porfiri román és Vujaszinovics jugoszláv közlekedési miniszterek tiszteletére rendezett bankett a Gundel Étteremben, hátoldalon feliratozott fotó, pecséttel jelzett, 7,5×13 cm
1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./ 1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./
cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./ cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.
cca 1910 Vilmos svéd herceg és Maria Pavlovna orosz nagyhercehnő korabeli sajtófotó hozzátűzött szöveggel / Wilhelm duke of Sweden and Maria Pavlovna Russian duchess press photo 18x12 cm