https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 332

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zongorázni jaj de jó! - 4 db vintage erotikus NEGATÍV, 6x6 cm
1
12406.

Zongorázni jaj de jó! - 4 db vintage erotikus NEGATÍV, 6x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Szép leányok egy szál semmiben, 4 db vintage erotikus NEGATÍV (6x6 cm) + 1 db mai nagyítás, 10x15 cm (nincs kapcsolat a negatívok és a papírkép között)
1
12407.

Szép leányok egy szál semmiben, 4 db vintage erotikus NEGATÍV (6x6 cm) + 1 db mai nagyítás, 10x15 cm (nincs kapcsolat a negatívok és a papírkép között)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Kisdobos lengén öltözve, 4 db vintage erotikus NEGATÍV, 24x36 mm + 1 db mai nagyítás, 10x15 cm (nincs kapcsolat a negatívok és a papírkép között)
1
12408.

Kisdobos lengén öltözve, 4 db vintage erotikus NEGATÍV, 24x36 mm + 1 db mai nagyítás, 10x15 cm (nincs kapcsolat a negatívok és a papírkép között)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
7
 
cca 1975 A gimnazista álma, jelzés nélküli vintage fotó, 9x12 cm
1
12409.

cca 1975 A gimnazista álma, jelzés nélküli vintage fotó, 9x12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Férfi akt műteremben, fotó, felületén törésnyomokkal, 13×9 cm
1
12410.

cca 1900 Férfi akt műteremben, fotó, felületén törésnyomokkal, 13×9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalapos gyakorlat, 4 db vintage erotikus NEGATÍV, 24x36 mm + 1 db mai nagyítás, 10x15 cm (nincs kapcsolat a negatívok és a papírkép között)
1
12411.

Kalapos gyakorlat, 4 db vintage erotikus NEGATÍV, 24x36 mm + 1 db mai nagyítás, 10x15 cm (nincs kapcsolat a negatívok és a papírkép között)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1947 Porfiri román és Vujaszinovics jugoszláv közlekedési miniszterek tiszteletére rendezett bankett a Gundel Étteremben, hátoldalon feliratozott fotó, pecséttel jelzett, 7,5×13 cm
1
12412.

1947 Porfiri román és Vujaszinovics jugoszláv közlekedési miniszterek tiszteletére rendezett bankett a Gundel Étteremben, hátoldalon feliratozott fotó, pecséttel jelzett, 7,5×13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
7 db színészeket ábrázoló fotó és nyomtatvány, (Domján Edit, Latinovits Zoltán, stb.), az egyik dedikálva, 4,5×7 és 15×9,5 cm közötti méretekben
1
12413.

7 db színészeket ábrázoló fotó és nyomtatvány, (Domján Edit, Latinovits Zoltán, stb.), az egyik dedikálva, 4,5×7 és 15×9,5 cm közötti méretekben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ismert szovjet nők, 4 db fotó, 7×5 cm
1
12414.

Ismert szovjet nők, 4 db fotó, 7×5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./  1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./
1
12415.

1888 Ihre Majestät Kaiserin Augusta Victoria. Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Selle&Kuntze, Potsdam, kis sérülésekkel, 16x10 cm./ 1888 Her Majesty Empress Augusta Victoria. Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Selle&Kuntze, Potsdam, with little damages, 16x10 cm./

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./  cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo,  Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.
1
12416.

cca 1880 Unser Kaiserpaar. Császári párunk. II. Vilmos (1859-1941) német császár (1888-1918), Auguszta Viktória (1858-1921) német császárné keményhátú fotója, Verlag Eigenth, Berlin, sérült, 16x10 cm./ cca 1880 Our Emperor Couple. II. Wilhelm (1859-1941) Emperor of Germany (1888-1918), Augusta Victoria (1858-1921) Empress of Germany, board photo, Verlag Eigenth, Berlin, damaged, 16x10 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Vilmos svéd herceg és Maria Pavlovna orosz nagyhercehnő korabeli sajtófotó hozzátűzött szöveggel / Wilhelm duke of Sweden and Maria Pavlovna Russian duchess press photo 18x12 cm
1
12417.

cca 1910 Vilmos svéd herceg és Maria Pavlovna orosz nagyhercehnő korabeli sajtófotó hozzátűzött szöveggel / Wilhelm duke of Sweden and Maria Pavlovna Russian duchess press photo 18x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse