Foto

Zahl der Lose: 332

Balás István (1945- ): Út, művészi fotóprint, jelzett, 11x25 cm
12382.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balás István (1945- ): Anya, művészi fotóprint, jelzett, 25×13 cm
12383.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1973 Balogh István Szilárd (?-?) csongrádi fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett,vintage fotóművészeti alkotás (Szellem-motoros), 18x24 cm
12384.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1989 Bernáth András budapesti fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Kulcs), 12x17,5 cm
12385.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

cca 1971 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából 4 db vintage diapozitív aktfotó, 24x36 mm
12386.

Rufpreis:
1 600 HUF

Katkó István: Jégcsapok, jelzetlen fotó, 24x18 cm
12387.

Rufpreis:
1 000 HUF

André Kertész (1894-1985): Férfi portré. Fotó, eredeti negatívról készült nagyítás. Szerepelt 1984-ben a Vigadó Galériában rendezett életmű kiállításon. Reprodukálva Borbély Károly (szerk.): André Kertész. Minikönyv. Szentendre, 1987, Pest megyei minikönyvek, 51. o. Felületén törésnyommal és karcolásokkal, jobb szélén kisebb sérüléssel, hátoldala kissé foltos. 21x26,5 cm
12388.

Rufpreis:
12 000 HUF

1930 Klell Kálmán (1897-1980): Csendélet befőttel, hátoldalon feliratozott fotóművészeti alkotás, 39×30 cm
12389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Liebmann Béla (1899-1996): Dolgozó asszonyok, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 14×9 cm
12390.

Rufpreis:
2 000 HUF

Marosi László (?-): Halászbárka, pecséttel jelzett fotó, kis szakadással, gyűrődéssel, 30×40 cm
12391.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1977 Martincsek Gábor békéscsabai fotóművész feliratozott alkotása, 14,1x24 cm
12392.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1938 Matheisel József (1908-1961) rozsnyóbányai fotóművész hagyatékából 3 db vintage fotó, az egyik feliratozva, 13,5x8,6 cm és 23,2x17,6 cm között
12393.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF