Foto Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1978996
12382
372
Photo
Balás István (1945- ): Út, művészi fotóprint, jelzett, 11x25 cm
1978993
12383
372
Photo
Balás István (1945- ): Anya, művészi fotóprint, jelzett, 25×13 cm
2168163
12384
372
Photo
cca 1973 Balogh István Szilárd (?-?) csongrádi fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett,vintage fotóművészeti alkotás (Szellem-motoros), 18x24 cm 2168165
12385
372
Photo
cca 1989 Bernáth András budapesti fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Kulcs), 12x17,5 cm 2168142
12386
372
Photo
cca 1971 Czakó László (?-?) pécsi fotóművész hagyatékából 4 db vintage diapozitív aktfotó, 24x36 mm 1185834
12387
372
Photo
Katkó István: Jégcsapok, jelzetlen fotó, 24x18 cm
2168022
12388
372
Photo
André Kertész (1894-1985): Férfi portré. Fotó, eredeti negatívról készült nagyítás. Szerepelt 1984-ben a Vigadó Galériában rendezett életmű kiállításon. Reprodukálva Borbély Károly (szerk.): André Kertész. Minikönyv. Szentendre, 1987, Pest megyei minikönyvek, 51. o. Felületén törésnyommal és karcolásokkal, jobb szélén kisebb sérüléssel, hátoldala kissé foltos. 21x26,5 cm 2152306
12389
372
Photo
1930 Klell Kálmán (1897-1980): Csendélet befőttel, hátoldalon feliratozott fotóművészeti alkotás, 39×30 cm 2173481
12390
372
Photo
Liebmann Béla (1899-1996): Dolgozó asszonyok, pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 14×9 cm 2171727
12391
372
Photo
Marosi László (?-): Halászbárka, pecséttel jelzett fotó, kis szakadással, gyűrődéssel, 30×40 cm
2168144
12392
372
Photo
cca 1977 Martincsek Gábor békéscsabai fotóművész feliratozott alkotása, 14,1x24 cm 2168235
12393
372
Photo
cca 1938 Matheisel József (1908-1961) rozsnyóbányai fotóművész hagyatékából 3 db vintage fotó, az egyik feliratozva, 13,5x8,6 cm és 23,2x17,6 cm között Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF