Jack London 2. Északi Odüszeia. Fekete Géza rajzaival. Bp., 1975., Ságvári Endre Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Kiadói nylon-kötés. Megjelent 500 példányban, ebből 100 példány piros számozással, 300 példány fekete számozással, 100 példány számozás nélküli. Kereskedelmi forgalomba nem került. Ez számozatlan példány. Ritka!
Pest megye versekben. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp.,1975, Pest Megyei Tanács Közművelődési Bizottsága, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Készült 1200 példányban,ebből 500 piros és 500 fekete számozással. Számozott (500/116.) példány, fekete számozással.
Október fényei. Összeállította: Szily Ernő. Megjelent a Nagy Októberi Szocialista Forradalom hatvanadik évfordulójára. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált kötés.
A nyomdászat dicsérete 5.: Horváth György: A tipográfia szolgálatában. Bp., 1975, Nyomdai Művészet Barátai,(Zrínyi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Készült 250 példányban, ebből 100 számozott példányban, 045. számú számozott példány.
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 3. A szabadságharc bukása.1848-1979. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
4 db nyomdászattal kapcsolatos minikönyv - A nyomdászat dicsérete versekben; A szedőszekrénynél; Kner Imre és a Psalmus Hungaricus; Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Kötetenként változó kötésben és állapotban, közte 3 db sorszámozott.
2 db minikönyv - Ivanov, Miroslav: Lenin und Prag. Prag, 1967, Obris. + Reisel, Vladimír: Lásky stolisté. 1976. Kötetenként változó kötésben és állapotban.