Dizionario Lilliput Langenscheidt, Italiano Francese. Berlin, é.n., Langenscheidt. Kiadói műbőr kötés. Olasz francia miniszótár. Könyvtest elvált a kötéstől.
A nyomda-, a papíripar, a sajtó és a könyvkiadás dolgozóinak szakszervezete történeti kronológiája. Szerk.: Szerencsi Sándorné. Bp., 1987., A Nyomda-, a Papíripar, a Sajtó és a Könyvkiadás Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói nyl-kötés.
Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyarok Világszövetsége. Megjelent 1000 példányban. Kiadói vászon kötés, 19 nyelven. Borító erősen kopott és foltos.
Veszprém megyei képek. Veszprém, 1985, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. 439. sz. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, számos színes és fekete-fehér illusztrációval.
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Készült 500 fekete és 500 piros számozott példányban. 91. fekete számozott példány. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, ersően kopott gerinccel.