Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2150172
17321
372
Books: Minibooks
Ivan Olbracht: Vándorcirkusz. Helikon Kiskönyvek. Bp.,1971, Magyar Helikon. Illusztrálta Kondor Lajos. Számozott (1200/738.) példány. Kiadói egészbőr kötés, kopott és elszíneződött borítóval.
2150714
17322
372
Books: Minibooks
Deutsch-Englisches Wörterbuch. Leipzig, 1965, VEB Verlag Enzyklopädie Leipzig. Kaidói vászonkötés
2144248
17323
372
Books: Minibooks
2169567
17324
372
Books: Minibooks
La peleas de Jinks, Pixi y Dixi. Barcelona, 1970. Kiadói papírkötés, címlap félig kijár, kissé kopottas állapotban.
2169562
17325
372
Books: Minibooks
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban. Dunaújváros, Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 2169559
17326
372
Books: Minibooks
Chemia dióhéjban. I. rész. Szervetlen chemia. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 2169554
17327
372
Books: Minibooks
"Az ember élte sorsát..." Nyomdászifik visszaemlékezései 1935-1945. Bp., 1983, Athenaeum. 300. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1962501
17328
372
Books: Minibooks
2144214
17329
372
Books: Minibooks
2144350
17330
372
Books: Minibooks
Hűen az eskühöz. Képek a huszonöt éves munkásőrség történetéből. Bp.,1981., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, fém plakettel. 2097980
17331
372
Books: Minibooks
2093773
17332
372
Books: Minibooks
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF