https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Militaria Zahl der Lose: 36
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2089707
16624
372
0
1200
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
A II. világháború repülői és légi csatái Black & White Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban.
Das Lot is nicht erreichbar
2137433
16625
372
0
1200
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Szilas-Seff Tibor: Repülők, felszállni. Bp., én. Révai Sérült egészvászon kötésben. 2145378
16626
372
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Deutscher Krieg, Deutscher Sieg. Ein Gang durch zwei Jahrtausende. (Német háború, német győzelem.) Berlin,1942,Wilhelm Limpert. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel, szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányos gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2113043
16627
372
0
800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Tony Sloane: Francia idegenlégió. Vakító árnyak. Bp.,2005,JLX Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1145602
16628
372
0
8000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Almásy Pál: Sopronkőhidai napló 1944-1945. Bp., 1984. Magvető A későbbi altábornagy dedikált könyve, beragasztott üdvözlő soraival. Fogrságban társai voltak Rajk, Bajcsy Zsilinszky
Das Lot is nicht erreichbar
2069516
16629
372
0
1600
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Chriss Goss: Véres Vizcaya. Ford.: Veréb András. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2001944
16630
372
0
4800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban
Das Lot is nicht erreichbar
1961731
16631
372
0
2000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Kiss Gyöngy: Álló- és mozgóképek. Vázlat az erdélyi főnemességről. Bp., 2008. Komp Press. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval 1951867
16632
372
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Túlélés. Szerk.: Len Cacutt. Bp., 1993, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos, hullámos lapokkal. 2092817
16633
372
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, részben felvágatlan lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2077251
16634
372
0
800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő.Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadó egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1937833
16635
372
0
1600
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Pál: Az üteg. Egy önkéntes naplója. Első félév. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest 1916. Signer és Wolfner. Kiadói kissé sérült gerincű egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse