Bücher: Militaria Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2105335
16612
372
Books: Military
2113453
16613
372
Books: Military
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés. 2144939
16614
372
Books: Military
2027697
16615
372
Books: Military
Pilgrim: A nagy Napóleon. Bp., é.n Athenaeum. + Zrínyi Miklós hadtudományi munkái. Bp., 1957. Zrínyi. Kiadói egészvászon kötésben. 2009274
16616
372
Books: Military
2027602
16617
372
Books: Military
2027601
16618
372
Books: Military
2098379
16619
372
Books: Military
Paolo Zappa: Az idegenlégió. Ford.: Pongrácz Alajos. Bp.,(1943),Révai, 242+1 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, javított kötéssel.
2171345
16620
372
Books: Military
Magyar-olasz. Dióhéj szótár. Szerk.: Dr. Kremmer Dezső. Bp.,é.n.,Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel egy olasz fronton szolgáló hadnagytól, dátumozva (1918. VI. 12.) 2171342
16621
372
Books: Military
Olasz-magyar. Dióhéj szótár. Szerk.: Dr. Kremmer Dezső. Bp.,é.n.,Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötésben, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel egy olasz fronton szolgáló hadnagytól, dátumozva (1918. VI. 12.) 2028749
16622
372
4400
Books: Military
Pintér Tamás-Rózsafi János-Stencinger Norbert: Magyar ezredek a Doberdó-fennsík védelmében. Bp.,2009, Hibernia Nova-Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2080067
16623
372
Books: Military
Mészáros Lázár: A katonaságról. Bp.,1979, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF