Werbungen Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2164153
12502
371
Advertisement
Vegyes fém doboz tétel, 4 db, közte 1 db régi Suchard doboz, 2 db régi teás doboz és 1 db modern Unicum Szilvás doboz, változó állapotban, a régiek kopottak, rozsdásak, az egyik fedele sérült, az Unicum Szilvás dobozon horpadás, 17x10x10 cm, 20x16x12 cm, 12x24x13 cm, 19x11 cm
2167534
12503
371
11000
Advertisement
Franck kávé, zománcozott fém tábla, szélein rozsdás, 50×33 cm 2167545
12504
371
Advertisement
Maggis Würze zománcozott fém tábla, erősen rozsdás, kopott állapotban, 49,5×34 cm 2167588
12505
371
Advertisement
Fonciére, német nyelvű zománcozott fém tábla, erősen kopott, rozsdás, hullámos, sérült állapotban, 50×36 cm 2167616
12506
371
Advertisement
Mauthner féle magvak, zománcozott fém tábla, erősen rozsdás állapotban, 25,5×50 cm 2167637
12507
371
Advertisement
Schmoll pasta, zománcozott fém tábla, erősen rozsdás állapotban, 25×50 cm 2167661
12508
371
Advertisement
Kaimbacher Limonade, zománcozott fém tábla, enyhén rozsdás, kopottas állapotban, 30×20 cm 2167675
12509
371
Advertisement
"Kötelező", zománcozott fém tábla, rozsdás, kopottas állapotban, d: 40 cm 2167671
12510
371
Advertisement
Címeres, zománcozott fém tábla, rozsdás, kopottas állapotban, 37×22 cm 2167683
12511
371
Advertisement
Maggi leves-ízesítő, zománcozott fém tábla, rozsdás, erősen kopottas állapotban, 24x49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF