Werbungen

Zahl der Lose: 70

Vegyes fém doboz tétel, 4 db, közte 1 db régi Suchard doboz, 2 db régi teás doboz és 1 db modern Unicum Szilvás doboz, változó állapotban, a régiek kopottak, rozsdásak, az egyik fedele sérült, az Unicum Szilvás dobozon horpadás, 17x10x10 cm, 20x16x12 cm, 12x24x13 cm, 19x11 cm
12502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Franck kávé, zománcozott fém tábla, szélein rozsdás, 50×33 cm
12503.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
10

Maggis Würze zománcozott fém tábla, erősen rozsdás, kopott állapotban, 49,5×34 cm
12504.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fonciére, német nyelvű zománcozott fém tábla, erősen kopott, rozsdás, hullámos, sérült állapotban, 50×36 cm
12505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mauthner féle magvak, zománcozott fém tábla, erősen rozsdás állapotban, 25,5×50 cm
12506.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
40

Schmoll pasta, zománcozott fém tábla, erősen rozsdás állapotban, 25×50 cm
12507.

Rufpreis:
3 000 HUF
33

Kaimbacher Limonade, zománcozott fém tábla, enyhén rozsdás, kopottas állapotban, 30×20 cm
12508.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Kötelező", zománcozott fém tábla, rozsdás, kopottas állapotban, d: 40 cm
12509.

Rufpreis:
2 000 HUF

Címeres, zománcozott fém tábla, rozsdás, kopottas állapotban, 37×22 cm
12510.

Rufpreis:
2 400 HUF

Maggi leves-ízesítő, zománcozott fém tábla, rozsdás, erősen kopottas állapotban, 24x49 cm
12511.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF