https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 70
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1963940
12490
371
0
16000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Die Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. 1-2. köt. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Német nyelven. Gyűjtői album cigarettakártyákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az egyik képen kis sérüléssel, a kihajtható térképen gyűrődéssel, de alapvetően, jó állapotban. / Collectors' album with cigarette cards. Linen binding, one picture is little bit damaged, in good condition.
Das Lot is nicht erreichbar
2126885
12491
371
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Bőcs Borsodi Sörgyár papír reklámtábla, kopásokkal, d: 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2021153
12492
371
0
1200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
4 db Bamberger Kaiserdom sör termékreklám
Das Lot is nicht erreichbar
2160652
12493
371
0
6000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890-1935 23 db fejléces számla nagyrészt magyar, nagyrészt mind különféle
Das Lot is nicht erreichbar
2148073
12494
371
0
1400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 Izsák József Rt. festékkereskedelmi vállalat nyomtatványa , hajtásnyommal, foltos, kis lyukkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2149565
12495
371
0
1400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970 PIKO magyar nyelvű, színes, képes modellvasút katalógus.
Das Lot is nicht erreichbar
2118025
12496
371
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1980 13 reklámos nejlon zacskó, változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2165359
12497
371
0
1600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Össz. 2 d retró illusztrált karton doboz fedéllel: Hortobágy Cukrászati Gyár Budapest, enyhén kopott + Caola szappan, sarkainál kopott 2165960
12498
371
0
1200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1946 Luxus szivarka papírdoboz, a Kossuth híd képével, 23 db szivarkával; Románc bonbonos dobozka (a Kner nyomdából), 18,5x11x2,5cm; Ciklámen desszertes doboz 13,5x21x3 cm 2161872
12499
371
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950 Szabad Nép újság fém tábla. Magyar Fémlemezipari RT. Kopottas állapotban. 10x25 cm 2161875
12500
371
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950 Szabad Föld újság fém tábla. Magyar Fémlemezipari RT. Kopottas állapotban. 10x25 cm 2161873
12501
371
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950 Ludas Matyi újság fém tábla. Magyar Fémlemezipari RT. Kopottas állapotban. 10x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse